top of page
Velo noma: Welcome

ŠKLADI VELO

Velo noma: Testimonials

KO MĒS PIEDĀVĀJAM

Friends in Nature

VELOSIPĒDU NOMA

Škladi velo piedāvā uz nomu dažāda izmēra kalna velosipēdus, lai varētu braukt gan lieli, gan mazi. Tas nozīmē, ka velo tūrē varēs doties visi ģimenes locekļi vai  draugu bariņš. Nodrošinām ar ķiveri, atstarojošo vesti un velo maciņu, kur ievietot karti un/vai telefonu. 

Man Holding Bicycle

VELOSIPĒDU TRANSPORTĒŠANA

Škladi velo ir iespējams izmantot transportēšanas pakalpojumu. Esam padomājuši par maziem un brīvdienu braucējiem.  Nav obligāti pārbaudīt savus spēkus un pa visām varītēm aizbraukt līdz galapunktam. Velo braucējus kopā ar velosipēdiem aizvedam uz sākumu vai aizbraucam pakaļ gan braucējiem, gan velosipēdiem. Pusceļā nevienu neatstāsim.

Picnic in Park

PIENĀCĪGA UN PELNĪTA ATPŪTA

Pēc garākiem vai īsākiem posmiem, ir manāms sagurums. Škladi velo ir padomājis par saviem klientiem, piedāvājot labierīcības un dušu, lai noskalotu nogurumu un novilkt sasvīdušās drēbes. Pēc individuālā pasūtījuma, piedāvājam gardu un spēcinošu maltīti, lai atjaunotu spēkus tālākam ceļojumam. Savukārt, bezmaksas Wi Fi palīdzēs publicēt iemūžinātos kadrus no ceļojuma soc.tīklos. 

Velo noma: News
skladi velo_caurspidigs-01.png

Kāpēc izvēlēties Škladi velo? Atrodamies pateicīgā vietā, Kubulos, blakus atjaunotajam Greenway velo posmam Gulbene-Viļaka. Pie mums ir ērti piebraukt, atstāt transporta līdzekli un doties tālāk ar velosipēdu.

bottom of page