top of page
Fancy Bar
Telpu noma: Image

ŠKLADI TELPA

Telpu noma: Testimonials
Neat Stationery

Škladi telpa Kalna ielā 19D, Kubulos, vēl ir izstrādes procesā. Bet, kad tā būs gatava, varēs nosvinēt ne vien vienu jubileju un vissvarīgākos dzīves mirkļus, pavadīt laiku kopā ar kolēģiem un radīt radošumu meistarklasēs. Pateicoties slēgtai teritorijai, piedāvājam bezmaksas stāvvietu, Wi Fi un drošu vidi bērniem un Jūsu četrkājainajiem mīluļiem.

Search
Check back soon
Once posts are published, you’ll see them here.
Telpu noma: Blog2

NĀKOTNES PAKALPOJUMI

Meeting
Audiovisual Conference
Party

ATVĒRTĀ TIPA BIROJS

TELPAS ĪSTERMIŅA NOMA

TELPAS ILGTERMIŅA NOMA

Ja ir nepieciešama tikšanās ar potenciālo klientu vai investoru, vai vienkārši pavadīt darba dienu radošajā vidē, tad šis piedāvājums ir domāts tieši Jums!

Ja ir paredzēts seminārs, meistarklases vai vecmeitu/vecpuišu ballīte, tad būs piemērots šis pakalpojuma veids. Mūsdienīgie digitālie risinājumi un pilna servisa apkalpošana ļaus kvalitatīvi novadīt gan semināru, gan dažāda veida meistarklases darbiniekiem, klientiem vai draugiem. Mēs par visu parūpēsimies.

Ar ilgtermiņa nomu esam domājuši, ja telpa tiek iznomāta vismaz uz diennakti. Šo pakalpojumu piedāvājam izmantot, kad ir paredzētas kāzas, svinības, kooperatīvie pasākumi vai Jaungada balle. Kad ir laiks svinēt un doties pelnītā atpūtā.

Telpu noma: Services
bottom of page