top of page

sestd., 28. maijs

|

Viļaka

Starts vasarai "Ezertūrē"

Šogad vasaras sagaidīšana Viļakā! 28. maijā, Viļakas pilsētā “Ezertūrē”, Sporta ielā 20, no plkst. 10:00 – 16.00 aktīvā atpūta gan uz sauszemes, gan uz ūdens. Škladi lāzertags piedāvās atvērtās lāzertaga spēles visas dienas garumā. Savukārt, Škladi Burgers gatavos gardos ēdienus un dzērienus.

Starts vasarai "Ezertūrē"
Starts vasarai "Ezertūrē"

Laiks un Vieta

2022. g. 28. maijs 10:00 – 16:00

Viļaka, Sporta iela 20, Viļaka, Viļakas pilsēta, LV-4583, Latvia

Par pasākumu

Pasākuma programma:

  • No plkst. 10:00 – 14:00 Mājražotāju un amatnieku tirdziņš (aicināti pieteikties visi pirkt un pārdot gribētāji līdz 23. maijam, T.28686600, turisms@vilaka.lv);
  • No plkst. 11:00 – 14:30 Ģimeņu un tautas orientēšanās sacensības (reģistrācija no plkst. 10:30). Piedalās individuāli un ģimeņu komandas, sīkāka informācija sekos!
  • Lāzertaga spēļu rezervācija SPIEDIET ŠEIT.

Aktivitātes.

Visas dienas garumā darbosies dažādas radošās darbnīcas, meistarklases, sportiskas aktivitātes, izjādes ar poniju, vizināšanās ar plostu, laivām, katamarāniem un Sup dēļiem, kā arī iespēja pieteikties Sup ekspedīcijai vai vingrošanai uz Sup Viļakas ezerā, doties izbraukumā ar Ofo velo, elektriskajiem skrejriteņiem vai tandēma velosipēdu un citas.

Lielisks jaunums – visas dienas garumā būs iespēja iegādāties un nobaudīt 'Škladi burgers' - burgerus, frī kartupeļus, beļģu vafeles, saldējuma kokteiļus un dzērienus.

Pasākumu atbalsta un piedalās :

Ezertūre  “Sajūtu pļavas”, Laivotprieks , Ofo velo un Ebrauciens , Cineplace , Plosts Viļakā, Meža labuma ciems, Do4Fun.lv, Škladi , Saimniecība “Vītoliņi”, Viļakas jauniešu iniciatīvu centrs , Viļakas Kultūras nams

*Organizē Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs  sadarbībā ar “Ezertūre” un Viļakas kultūras nams.

Schedule


  • 6 stundas

    Atvērtās lāzertaga spēles

    Sporta iela 20, Viļaka

Share this event

Event Info: Events
bottom of page