top of page

piektd., 19. jūl.

|

Balvi

Škladi Velo party

Par godu Balvu pilsētas svētkiem, organizējam Škladi Velo Party - brauciens ar velosipēdiem pa slēgtām Balvu ielām DJ Marie pavadībā

Reģistrācija ir beigusies
Skatīt citus pasākumus
Škladi Velo party
Škladi Velo party

Laiks un Vieta

2024. g. 19. jūl. 21:00 – 2024. g. 20. jūl. 21:50

Balvi, Brīvības iela 61, Balvi, Balvu pilsēta, Balvu novads, LV-4501, Latvia

Par pasākumu

Jau otro gadu, tiek rīkots "Škladi Velo Party", par godu Balvu pilsētas svētkiem, piedāvājot iespēju svinēt tos netradicionālā veidā . Šis sportiskais pasākums ar plezīra piesitienu, noritēs DJ Marie pavadībā un ietvers vienotu velosipēdu braucienu pa slēgtām Balvu pilsētas ielām, radot īpašu svētku gaisotni ne tikai pašiem sev, bet arī apkārtējiem, paralēli, veicinot aktīvu dzīvesveidu.  Tāds arī ir brauciena mērķis - sapulcināt un satuvināt pēc iespējas vairāk Balvu novada iedzīvotājus uz vienotu braucienu, ar kura palīdzību parādīt, ka Balvu novada iedzīvotāji prot svinēt. 

Lai svētku gaisotne būtu vēl lielāka, aicinām padomāt par īpašu svētku tērpu ne tikai sev, bet arī saviem riteņiem. Visspožākais riteņa īpašnieks, saņems specbalvu no Škladi komandas - Dāvanu karti 30,00 eur vērtībā. 

Pasākuma STARTS ir no Balvu kultūras un atpūtas centra laukuma plkst. 21:00. FINIŠS - Lāču dārzā ap plkst. 21:45, kur balles stafeti pārņems DJ Ingars. 

Aicinām visus velosipēda mīļus gan lielus, gan mazus, uz kopīgu velo braucienu 19. jūlijā, plkst. 21:00 no Balvu kultūras centra laukuma. 

Share this event

Event Info: Events
bottom of page